Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-unstable6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Facebook account
cy: Cyfrif Facebook
