Publish Away Field (8.x-1.0-unstable6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Rows
hy: Տողեր
