Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-unstable6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು
