Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Configuration
gl: Configuración

en: Rows
gl: Filas

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: pixels
gl: píxeles

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Minimum image resolution
gl: Resolución mínima da imaxe

en: Enable <em>Alt</em> field
gl: Activar campo <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
gl: Activar campo <em>Título</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
gl: O tamaño mínimo de imaxe permitido sinálase como ANCHOxALTO (ex. 640x480). Deixar en branco se non hai restricións. Se se carga unha imaxe máis pequena, será rexeitada.
