Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Rows
sr: Редови

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
