Publish Content (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា
