Publish Content (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: لغونشر

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Unpublish any content
fa: لغو نشر هر محتوا

en: Unpublish editable content
fa: لغو نشر محتوای قابل تدوین
