Publish Content (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Publish content
ro: Publicare conținut
