Publish Content (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Permissions
el: Άδειες

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Publish content
el: Δημοσίευση περιεχομένου
