Publish Content (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Published
af: Gepubliseerd

en: published
af: gepubliseerd

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
