Publish Content (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Published
am: የታተመ

en: published
am: የታተመ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
