Publish Content (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Published
ar: منشور

en: published
ar: منشور

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Publish content
ar: نشر المحتوى
