Publish Content (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Permissions
az: İcazələr

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin
