Publish Content (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Settings
be: Налады

en: Published
be: Апублікавана

en: published
be: апублікавана

en: Permissions
be: Правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва
