Publish Content (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Published
bg: Публикувано

en: published
bg: публикувано

en: Permissions
bg: Права

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание
