Publish Content (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Published
ca: Publicat

en: published
ca: publicat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Publish content
ca: Publica el contingut
