Publish Content (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Published
da: Udgivet

en: published
da: udgivet

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Publish content
da: Udgiv indhold
