Publish Content (8.x-1.8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
