Publish Content (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Published
eo: Publikigita

en: published
eo: publikigita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: %title has been unpublished.
eo: %title estas malpublikigita.
