Publish Content (8.x-1.8) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: unpublished
es: sin publicar

en: Settings
es: Configuración

en: Published
es: Publicado

en: published
es: publicado

en: Permissions
es: Permisos

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Publish content
es: Publicar contenido

en: %title has been unpublished.
es: %title ha sido despublicado.

en: Publish Content
es: Publicar Contenido
