Publish Content (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: unpublished
et: avaldamata

en: Settings
et: Seaded

en: Published
et: Avaldatud

en: published
et: avaldatud

en: Permissions
et: Õigused

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: %title has been unpublished.
et: %title on muudetud mitte-avaldatuks.
