Publish Content (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Published
eu: Argitaratua

en: published
eu: argitaratuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Publish Content
eu: Edukia argitaratu
