Publish Content (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Published
fa: منتشر شده

en: published
fa: منتشرشده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Publish content
fa: انتشار محتوا
