Publish Content (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Settings
fi: Asetukset

en: Published
fi: Julkaistu

en: published
fi: julkaistu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Publish content
fi: Julkaise sisältö
