Publish Content (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: Published
is: Útgivið

en: published
is: útgivið

en: Permissions
is: Rættindi

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: Unpublish
is: Tak aftur
