Publish Content (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Settings
gl: Axustes

en: Published
gl: Publicado

en: published
gl: publicado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Publish content
gl: Publicar contido
