Publish Content (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
