Publish Content (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Settings
he: הגדרות

en: Published
he: מפורסם

en: published
he: פורסם

en: Permissions
he: הרשאות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Publish content
he: פרסום תוכן
