Publish Content (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Published
hr: Objavljeno

en: published
hr: objavljeno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj
