Publish Content (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: unpublished
hu: rejtett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Published
hu: Közzétéve

en: published
hu: közzétett

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Publish content
hu: Tartalom közzététele

en: %title has been unpublished.
hu: %title el lett rejtve.

en: Publish Content
hu: Tartalom közzététele
