Publish Content (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: published
hy: հրատարակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը
