Publish Content (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
is: óbirt

en: Settings
is: Stillingar

en: Published
is: Birt

en: published
is: birt

en: Permissions
is: Réttindi

en: Unpublished
is: Ekki birt
