Publish Content (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
it: non pubblicato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Published
it: Pubblicato

en: published
it: pubblicato

en: Permissions
it: Permessi

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: Publish content
it: Pubblica contenuto
