Publish Content (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Settings
ja: 設定

en: Published
ja: 掲載

en: published
ja: 掲載

en: Permissions
ja: 権限

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Publish content
ja: コンテンツを掲載
