Publish Content (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Published
jv: Dipacak

en: published
jv: dipacak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak
