Publish Content (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
