Publish Content (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە
