Publish Content (8.x-1.8) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: published
lt: paskelbtas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį
