Publish Content (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Published
lv: Publicēts

en: published
lv: publicēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Publish content
lv: Publicēt saturu
