Publish Content (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
