Publish Content (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: published
nl: gepubliceerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren
