Publish Content (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Published
nn: Publisert

en: published
nn: publisert

en: Permissions
nn: Rettar

en: Unpublished
nn: Upublisert
