Publish Content (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Published
oc: Publicat

en: published
oc: publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Publish content
oc: Publica lo contengut
