Publish Content (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Published
pl: Opublikowane

en: published
pl: opublikowany

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: %title has been unpublished.
pl: Anulowano publikację %title.

en: Publish any content
pl: Publikowanie dowolnej zawartości
