Publish Content (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
pt: não publicado

en: Settings
pt: Definições

en: Published
pt: Publicado

en: published
pt: publicado

en: Permissions
pt: Permissões

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Publish content
pt: Publicar conteúdo
