Publish Content (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Settings
ru: Настройки

en: Published
ru: Опубликовано

en: published
ru: опубликовано

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Publish content
ru: Опубликовать материал
