Publish Content (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: published
sk: zverejnené

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah
