Publish Content (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Published
sl: Objavljeno

en: published
sl: objavljeno

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Publish content
sl: Objavi vsebino
