Publish Content (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Published
sv: Publicerad

en: published
sv: publicerad

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Publish content
sv: Publicera innehåll

en: %title has been unpublished.
sv: %title har avpublicerats.
