Publish Content (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Settings
te: అమరికలు

en: published
te: ప్రచురితం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Publish
te: ప్రచురించు
